Penzion "Bellet" Ubytování je zajištěno ve čtyřech apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Součástí penzionu je terasa s venkovním posezením z části krytá, grilování tedy i za nepříznivého počasí, klenbový archivní vinný sklep a vinárna ve stylu "provence" s kapacitou max. 25 míst.
fotogalerie


Penzion Bellet nabízí komplexní zázemí vhodné pro uspořádání rodinné dovolené a různých firemních a společ. akcí, především degustací (ochutnat lze až 14 druhů jakostních a přívlastkových vín. Ochutnaná vína lze na místě okamžitě zakoupit. 50 m od penzionu se nachází oplocené dětské hřiště (houpačky, prolézačky, klouzačky, pískoviště ...)

Typy a vybavení pokojů Penzion Bellet nabízí komplexně vybavené 2, 4 a 5 lůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením. (lednice, mikrovlnná trouba, el. vařič, rychlovarná konvice, káva, čaj. Čisté ložní prádlo, ručníky, utěrky. V celém penzionu je zdarma přístupný bezdrátový internet Wi-Fi.

Kapacita ubytování Celkem 16 lůžek ve čtyřech apartmánech.
2x 5 lůžkový apartmán
1x 4 lůžkový s možností přistýlky
1x 2 lůžkový.
Pobyt domácích zvířat není povolen.

Doprava - vlastní Parkování 50 m od penzionu, zabezpečeno kamerovým systémem. Nejbližší autobusová zastávka Březí (cca 500 m) vlaková zastávka Březí (cca 1,5 km).
E  vinovifios@seznam.cz T  737 641 115  |  728 573 796
Copyright © 2014